ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Mgr. Karel Zdvihal, Cert. MDT

FAQ

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Kdo je fyzioterapeut?
Fyzioterapie je součástí komprehensivní rehabilitace. Cílí na prevenci, diagnostiku a terapii poruch pohybového aparátu prostřednictvím neinvazivních metod, které zahrnují terapii pohybovou, manuální a fyzikální.

Fyzioterapeut zakládá svou terapii na faktech, nikoli na předpokladech. Informuje klienta o povaze a účelu navrhovaného fyzioterapeutického postupu. Stanovený plán léčby vyhodnocuje a přizpůsobuje měnícímu se stavu klienta za účelem dosažení maximální účinnosti a prospěšnosti indikované léčby.

Fyzioterapeut získává odbornou způsobilost k výkonu povolání (dle zákona č. 96/2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních) pouze absolvováním příslušného studijního programu vysoké školy (Bc., Mgr.). Historicky (do roku 2004) byla fyzioterapie vyučována na vyšších odborných školách (Dis.), případně na středních zdravotnických školách (bez akademického titulu).

Fyzioterapeut je povinen se celoživotně vzdělávat ve svém oboru.

Kontinuální profesní růst je vzdělávací proces, kterým si fyzioterapeut udržuje a rozvíjí své schopnosti, znalosti a oprávnění provádět bezpečnou a efektivní fyzioterapeutickou praxi. Proces trvá po celou dobu výkonu povolání fyzioterapie – pro udržení aktuálnosti a kvality poskytovaných služeb.

Celoživotní vzdělávání a profesní růst jsou zárukou kvalifikovaného fyzioterapeuta.
Image

10++

let praxe

2 000++

šťastných pacientů
Image

Mgr. Karel Zdvihal, Cert. MDT

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP K PACIENTOVI

Jmenuji se Karel Zdvihal, poskytuji služby ambulantní fyzioterapie v nestátním zdravotnickém zařízení, které nedisponuje smluvními vztahy s pojišťovnami. Veškerá péče je hrazena klientem. Získat smlouvy se zdravotními pojišťovnami je v současné době pro fyzioterapeuta nereálné a vede k řadě regulací poskytované péče. Právě absence těchto smluvních vztahů poskytuje fyzioterapeutovi skutečný prostor pro individuální přístup ke klientovi.

Profesionalita a individuální přístup

Image
Image

Neuvěřitelný přístup a profesinalita od pana Zdvihala mi pomohl s obtížema, které jsem nedoufala, že můžou být vyléčeny.

iconiconiconiconiconALENA KŘÍŽOVÁ, DĚČÍN
Image
Image
Image

POMŮŽU VÁM

ZDVIHAL KAREL

PŘIJĎTE NA KONZULTACI

DŮLEŽITÉ JE ROZHODNOUT SE

Dlouhodobě neřešené kumulace svalových dysbalancí, nesprávné držení těla a další poruchy pohybového aparátu vedou k vážným zdravotním komplikacím, pro které je typická chronická bolest, omezení až ztráta hybnosti a zhoršení celkové kondice člověka. Důsledkem je pokles kvality života a rozvoj dalších onemocnění.

Pravidelné konzultace s fyzioterapeutem umožní včasnou diagnostiku pohybového aparátu a poskytnou terapeutický plán pro prevenci budoucích komplikací, či pro vyřešení těch současných.

NEVÁHEJTE SE K NÁM OBJEDNAT

Image

ORDINAČNÍ HODINY

Po   7:00 - 15:00 (po dohodě do 20:00)

Út    9:00 - 17:00 (po dohodě do 20:00)

St    7:00 - 15:00 (po dohodě do 20:00)

Čt    9:00 - 17:00 (po dohodě do 20:00)

Pá   7:00 - 13:00 (po dohodě do 20:00)

Služby nejsou hrazeny zdravotními pojišťovnami.

Telefon : +420 702 059 536

Image

Zarezervujte si termín

Image
Image
Image

#1 Our Best, Every Day.

we won the best clinic award of 2020
We’re Right Where You Need Us.

We’re Right Where You Need Us.

we won the best clinic award of 2020

Our patients are at the centre of everything we do.

Certified Personal

Our Doctors

Image
Image

DR. LORA WALKER

Cardiology
Image

DR. ANNETTE BLACK

Ophthalmology
Image

DR. CAMERON WILLIAMSON

Pulmonary

Our Blog

Latest News And Blog

Image